סטנדאפיסטים חרדים

הציבור החרדי הוא ציבור שלם, אשר מתאפיין במיוחד בשל היותו הדוק ומחובר לדת היהודית. ובכן עם אחריות גדולה מגיעים מעשים שיש לנקות, ועל כן כחלק מהיותו של הציבור החרדי מחובר לדת, עליו גם לנהוג באורח חיים מתאים.

עם זאת, הדבר אינו אומר שציבור זה אינו יכול ליהנות מכל אותם דברים שציבור אחר נהנה מהם, אלא שיש להתאים עבורם את אותן הנאות. ובכן גם על במת הסטנדאפ דאגו לכך, ובמאמר הבא נעסוק בסטנדאפיסטים חרדים!

 

סטנדאפיסטים חרדים – מופע סטנדאפ לפי ההלכה

מופעי סטנדאפ עבור רבים בימינו, מיועדים בעיקרם עבור הציבור החילוני, ועל כן כוללים קטעים הומוריסטיים על מקרים או עובדות שאינן מתאימות לציבור החרדי כגון קטעים מיניים, קטעים על חיי היום יום של האדם החילוני הממוצע ועוד. אי לכך, על מנת שגם ציבור זה יוכל ליהנות באופן שווה לחלוטין ממופעי הסטנדאפ המצוינים של הסטנדאפיסטים בארץ, ישנם סטנדאפיסטים חרדים, אשר כפי שניתן להבין משמם, מתאימים את מופעיהם עבור ציבור חרדי כזה או אחר.

 

כיצד ניתן להתאים מופע סטנדאפ לציבור מסוים?

כאמור, הציבור החרדי עלול להתקשות בהבנת ההומור של מופעי סטנדאפ רגילים אשר מיועדים בעיקרם לציבור החילוני. אי לכך, על מנת שגם הציבור החרדי יוכל ליהנות ממופעי הסטנדאפ, סטנדאפיסטים חרדים מתאימים עבורו את מופעי הסטנדאפ שיצחיקו וידברו אליו. כיצד הם עושים זאת? בעזרת שני גורמים עיקריים.

 

החיים האישיים

סטנדאפיסטים חרדים הם למעשה סטנדאפיסטים מתוך הציבור החרדי עצמו. אי לכך, בדומה לכל סטנדאפיסט אחר, גם הם מבססים את מופעיהם על סמך מקרים מהרחוב החרדי. כך למעשה, נבנים קטעי סטנדאפ המיועדים לחרדים, שבאותה מידה חילוני יתקשה להבינם.

 

הציבור החרדי

הציבור החרדי לכשעצמו, מורכב ממספר פלגים עיקריים, אשר לכל אחד מהם יש את המנהגים והמסורות המאפיינים אותו. גם בהתאם לכך, סטנדאפיסטים חרדים צריכים להתאים את מופע הסטנדאפ עבור הציבור החרדי.

 

בקצרה על מקומות הופעותיהם של סטנדאפיסטים חרדים

סטנדאפיסטים חרדים מופיעים במקומות המאפיינים את הציבור החרדי כגון ישיבות, בתי כנסת וכדומה. עם זאת, ישנם מקומות נוספים בהם הם מופיעים כגון:

  • אירועי חגים ומועדים – הציבור החרדי ידוע בחגיגות של חגי ישראל. על כן, עבור חגים אלו כגון פורים וראש השנה, ניתן להזמין מופע של סטנדאפיסט חרדי, שיהפוך את החגיגה למצחיק וחווייתית הרבה יותר.
  • אירועי שמחות – אירועי שמחות בציבור החרדי כגון בר מצווה, חתונות וכדומה, מהווים מקום מושלם להזמנת מופע הומוריסטי ומהנה של סטנדאפיסטים חרדים.
  • אירועים עסקיים – אירועים של חברות חרדיות יכולים גם הם להזמין מופע של סטנדאפיסט חרדי לרגל מאורע מסוים כגון השקה של מוצר או מקום חדש, הרמות כוסית ועוד.

 

איך מוצאים סטנדאפיסט חרדי איכותי?

מציאת סטנדאפיסט איכותי הוא אינו עניין של מה בכך. במקרה שבו נקלעתם למופע סטנדאפ של סטנדאפיסט לא איכותי, המופע עלול לשעמם אתכם, ואף להיות נטל בשלב מסוים. על כן, בכדי למצוא סטנדאפיסטים חרדים איכותיים, כל שעליכם לעשות הוא לחפש אחר המלצות וחוות דעת חיוביות רבות ככל הניתן.

כפי שנאמר "אין חכם כבעל ניסיון" – אדם אשר צפה במופע של סטנדאפיסט חרדי, והחליט להמליץ עליו מתוך ניסיון וחוויה אישית, ודאי יודע על מה הוא ממליץ, ועל כן לבטח מדובר על סטנדאפיסט איכותי.

 

למה שנרצה להזמין סטנדאפיסט חרדי לאירוע?

הופעות פרטיות של סטנדאפיסטים חרדים הם ההופעות המצחיקות ביותר. מדוע? מאחר שכך ניתן לקבל יחס כמעט אישי במופע, והקטעים השונים מועברים באופן ברור וחד יותר. עם זאת, עולה ודאי השאלה למה שנרצה בכלל להזמין סטנדאפיסטים חרדים לאירוע כזה או אחר?

  1. יציאה מהשגרה – הציבור החרדי ידוע בלימודיו השקדניים והעמוסים מדי יום. אי לכך, מופע של סטנדאפיסטים חרדים יכול להוציא את הקהל מהשגרה העמוסה, ולהעניק לו כוחות להמשך הלמידה.
  2. חוויה יוצאת דופן – צפייה במופע סטנדאפ היא אינה חוויה יומיומית, אלא יוצאת דופן. כך, ניתן יהיה לצבור חוויות ממעגל החברים, הישיבה או המשפחה.

 

איך פונים לסטנדאפיסטים חרדים בבקשה להופעה פרטית?

קביעת הופעה פרטית עם סטנדאפיסטים חרדים היא לא תהליך מורכב במיוחד. בפועל, כל שעליכם לעשות הוא להחליט מי הוא הסטנדאפיסט אותו אתם מעוניינים להזמין להופעה הפרטית, למצוא את מספר הטלפון שלו, ופשוט להתקשר אליו בבקשה שיגיע להופיע עבורכם. זה הכל. במקרים בהם לא קיבלתם מענה, ניתן להשאיר הודעה בדרך כזו או אחרת, בין אם דרך הודעות SMS, ובין אם דרך את האינטרנט של הסטנדאפיסט, מידה וקיים אחד כזה.

 

קצת על עניין המחירים

מחיר הופעות של סטנדאפיסטים חרדים הוא גורם בר שינוי בין הופעה להופעה. שינוי זה, נובע מכמה גורמים, כאשר ביניהם נמצאים שני גורמים עיקריים:

  • איכות הסטנדאפיסט – ככל שהסטנדאפיסט אותו הזמנתם איכותי ונחשב יותר, כך גם המחיר עבור הופעה פרטית שלו יעלה.
  • סדר גודל ההופעה – סדר גודל ההופעה נמדד ברוב המקרים במשך הזמן שלה. כך למעשה, ככל שההופעה ארוכה יותר, המחירים יעלו כמובן.

 

סטנדאפיסטים חרדים – מצחיק, מהנה וחוויתי!

אם הגעתם עד כאן, כנראה שאתם מעוניינים להזמין מופע של סטנדאפיסטים חרדים לאירוע שלכם, או לכל מקום אחר שהוא. ובכן אנחנו שמחים לבשר לכם כי החבירה שלכם היא אכן הבחירה הנכונה. מופעי סטנדאפ ידועים בארץ, ואפילו ברחבי העולם, כמופעים מהנים ומצחיקים, אשר הופכים לחוויה בלתי נשכחת בן רגע.

ודאי. מופע של סטנדאפיסט חרדי יכול להתאים עצמו לכל סוג קהל חרדי, בין אם קהל צעיר, מבוגר ואף משולב. הכל בהתאם לבקשת הלקוח.

כמה שצריך. סטנדאפיסטים חרדים מופיעים בממוצע במשך 45 דקות. עם זאת, משך זמן זה יכול להשתנות בהתאם לגורמים רבים לרבות סדר גודל האירוע בו הם לוקחים חלק, ועל כן משך המופע יכול להיות חצי שעה אך גם שעה ויותר.

כמה שיותר מוקדם. מופעי סטנדאפ מהווים את אחד מסוגי המופעים המבוקשים ביותר. אי לכך, מומלץ לקבוע מופע עם סטנדאפיסט חרדי לצורך אישי, כמה שיותר מוקדם על מנת לשריין תאריך.

לרוב כן. סטנדאפיסט לציבור חילוני, יתקשה ברוב המקרים להופיע בפני קהל חרדי, מאחר שהוא אינו חי את שגרת החיים שלהם. אי לכך, ברוב המקרים מופע סטנדאפ לקהל חרדי, יתבצע על ידי סטנדאפיסטים חרדים.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף בנושא