להזמנת מופע:

סטנדאפיסט לבר מצווה

אירוע בר או בת המצווה הוא אירוע מרגש ומשמח במיוחד. רובנו לקחנו חלק במספר אירועים בעבר, וכעת היקר/ה לליבנו הגיעו לגיל המצוות וברצוננו לקיים אירוע מיוחד ולשמח אותם, וכמובן את האורחים המוזמנים. על מנת להפוך את האירוע למיוחד ויוצא דופן, תוכלו להזמין סטנדאפיסט לבר/ בת מצווה שיעלה מופע מותאם לאירוע ויהפוך את כולו למבדר במיוחד. אירוע בר המצווה הוא אירוע מרגש במיוחד עבור חתן בר המצווה, וכמובן למשפחתו הקרובה ולקהל האורחים.

גיל המצוות מסמל כניסה ומעבר לשלב בוגר ורציני יותר בחייו של חתן בר המצווה, ולפי המסורת היהודית, מקובל לקיים אירוע משמח שיסמל עבורו את המעבר המרגש, ויעניק למשפחה הזדמנות לחגוג יחד אתו. על מנת להפוך את האירוע לבלתי נשכח באמת, תוכלו להזמין סטנדאפיסט שמציע מופע שלם סביב הנושא של הגעה לגיל המצוות, מופע כזה שיאחד את אורחי האירוע סביב מיצג בידורי ומשעשע, מלא בהומור ושמחה.

סטנדאפיסט לבר מצווה במרכז

סטנדאפיסט לבר מצווה בצפון

סטנדאפיסט לבר מצווה בדרום

סטנדאפיסט לבר מצווה בשרון

סטנדאפיסט לבר מצווה בחיפה

סטנדאפיסט לבר מצווה בירושלים

סטנדאפיסט לבר מצווה ביהודה ושומרון

 

אירוע בר המצווה

עבור חתן בר המצווה, אירוע בר המצווה עלול להיות מלא בחשש והתרגשות, שכן האירוע כולו סובב סביבו וסביב הגעתו לגיל המצוות. אירוע בר המצווה מסמל עבור הילד מעבר בין שלב הילדות לבגרות, והוא אכן משמח במיוחד. תשומת לבם של האורחים כולם מתמקדת בבחור הצעיר – ועבורו זה עלול להיות מעט מרתיע.

על מנת להקליל את המאורע עבורו, נרצה לקיים פעילות או מופע מסוים שיוריד מעט מן הרצינות שאופפת את האירוע – וכמובן יגביר את רמת השמחה באולם. סטנדאפיסט לבר מצווה יידע כיצד לעשות זאת בצורה המושלמת, שכן הוא מומחה בכל מה שנוגע בהומור, בידור והנאה.

 

מיהו סטנדאפיסט לבר מצווה?

הסטנדאפיסט הוא אמן מוכשר במיוחד אשר מציע מופע מלא בתוכן הומוריסטי, הנוגע בתכנים שונים המוכרים לחיינו. סטנדאפיסט לבר מצווה, ידע להתאים את התכנים הללו לאירוע המשמח, ויתמקד בהגעה לגיל המצוות, קשיי גיל ההתבגרות, הורות, היפרדות מתקופת הילדות וכדומה.

האמנות טמונה בכך שהסטנדאפיסט יידע להפוך את התוכן כולו למבדר ומצחיק במיוחד, וינגיש אותו לקהל בצורה כזו שכולם יתחברו ויזדהו אתו, גם מבוגרים שכבר שכחו מה זה אומר להגיע לגיל המצוות.

סטנדאפיסט לבר מצווה יאחד את קהל האורחים שלכם סביב מופע מלא באינטראקציה אישית ואינדיבידואלית עם הקהל, ישתף אותם בצורה אקטיבית במופע וינהל "שיחות קטנות" עם אנשים ספציפיים מקהל האורחים, וכמובן עם חתן בר המצווה.

 

אילו תכנים יציג הסטנדאפיסט לברית במופע?

לרוב, יתמקד הסטנדאפיסט בתכנים המתקשרים באופן ישיר לחתן בר המצווה. לדוגמא:

 

להתראות לתקופת הילדות

מכיוון שגיל המצוות מסמל היפרדות מתקופת הילדות, הסטנדאפיסט ישלב בתוכן המופע את הנושא בצורה ממוקדת – הסטנדאפיסט ידבר על הקושי בכניסה לגיל ההתבגרות, בצורה משעשעת כמובן.

 

גיל ההתבגרות

גיל ההתבגרות מלא בקשיים מנטליים שכולנו חווינו, אולם לחתן בר המצווה מדובר בעולם שלם שאינו מכיר – מכיוון שכעת הוא נכנס לגיל ההתבגרות, יבדר הסטנדאפיסט את הקהל בסיפורים ובדיחות משעשעות במיוחד אודות השלב המאתגר.

 

הורות

חוץ מחבריו של חתן בר המצווה, קהל האורחים לרוב יהיה מורכב מאנשים מבוגרים יותר – לרוב הורים בעצמם. הסטנדאפיסט ישלב תכנים המיועדים גם להם על מנת שיוכלו להתחבר וליהנות מהמופע גם כן.

 

למה כדאי להזמין סטנדאפיסט לאירוע בר המצווה?

ישנן סיבות רבות ומגוונות שבגינן מומלץ מאוד לשלב מופע של סטנדאפיסט באירוע בר המצווה.

  • מבדל את האירוע שלנו עבור האורחים – כמו בכל אירוע מכל סוג, כמובן שנרצה שהאירוע שלנו יהיה מיוחד ומהנה בצורה יוצאת דופן. כמעט לא קיים אדם שלא לקח חלק בעבר באירוע בר מצווה, על מנת להפוך את האירוע שלכם ליוצא דופן ובלתי נשכח – נקיים אירוע המשלב מופע בידורי ומשעשע שייזכר לזמן רב.
  • הצורך בבידור – כל האירועים הגדולים סובבים סביב תוכן בידורי כלשהו שאנו כמארחים מספקים לאורחים. לרוב מדובר במוזיקת ריקודים. זכרו, מופע סטנד – אפ אינו צריך להיות במקום מסיבת ריקודים, אך הוא בהחלט תוספת מושלמת. סטנדאפיסט לבר המצווה מעלה מופע בידורי נהדר שיספק לאורחים שלכם את הסחורה בצורה האידיאלית.
  • מאחד את האורחים – מכיוון שאירוע בר המצווה הוא אירוע גדול, כנראה שמספר האורחים יהיה גדול – ורובם לא יכירו זה את זה. מופע סטנד – אפ בבר המצווה יאחד את קהל האורחים שלכם סביב חוויה משותפת ויערוך היכרות משעשעת ביניהם.

 

כיצד אוכל למצוא סטנדאפיסט מוצלח לבר המצווה?

אם תקפידו על הדגשים הבאים, תמצאו בקלות סטנדאפיסט מוכשר ומוצלח לבר המצווה, כזה שיהפוך את האירוע שלכם למיוחד, יוצא דופן ובלתי נשכח עבור הילד היקר שלכם וכמובן עבור האורחים האהובים. ראשית, יש להשתמש במילות המפתח בגוגל – "סטנדאפיסט לבר מצווה", מה שיציג בפניכם מגוון רחב של אמני סטנד – אפ שמציעים מופע בידורי המותאם לאירוע בר מצווה.

לאחר מכן, ערכו סקר שוק קצר וחפשו המלצות עבור סטנדאפיסטים שמתמחים בהופעות לאירועי בר מצווה, נסו ליצור קשר עם אנשים שהשתתפו במופע בעבר ונסו להבין מהם האם מצאו את המופע מהנה ומשעשע, והאם כדאי לכם להזמין אותו לאירוע שלכם.

בנוסף, אם תרצו להגדיל ראש ולהבטיח שהמופע אכן מוצלח, הזמינו כרטיסים למופע המוני של אותו האמן ובקרו בו ביחידות – על מנת לוודא שהוא אכן מבדר אתכם בצורה יוצאת דופן, ועל מנת לבדוק שהתכנים שלו אכן מתאימים לאירוע שלכם. כאשר אתם יוצרים קשר עם הסטנדאפיסט על מנת לקבוע אתו תאריך ולקבל הצעת מחיר, נסו לוודא מולו אילו תכנים הוא מתכוון להציג במהלך המופע.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
ירון זיגי
ירון זיגי - סטנדאפיסט ואמן חושים - מופעי בידור
לקבלת הצעת מחיר: