סטנדאפיסט לילדים

הופעות סטנדאפ הן אחת האטרקציות המהנות והטובות ביותר שתוכלו למצוא עבור כל הגילאים כאחד, וביניהם גם עבור ילדים. כמובן שכל גיל דורש התאמה של הופעת הסטנדאפ באופן שונה, אך בזכות כך, הופעה של סטנדאפיסט לילדים יכולה להיות טובה כל כך עבורם, ולא יהיה רגע דל של חוסר צחוק והנאה. רוצים לשמוע עוד, להבין איך ואיפה אפשר לצפות בהופעה של סטנדאפיסט לילדים וכמה זה בכלל עולה? מעולה! המאמר הבא נועד בדיוק עבורכם.

סטנדאפיסט לילדים במרכז

סטנדאפיסט לילדים בצפון

סטנדאפיסט לילדים בדרום

סטנדאפיסט לילדים בשרון

סטנדאפיסט לילדים בחיפה

סטנדאפיסט לילדים בירושלים

סטנדאפיסט לילדים ביהודה ושומרון

 

הופעות סטנדאפ – זה הזמן שלכם לצחוק

הופעות סטנדאפ, בין אם מדובר על הופעות של סטנדאפיסט לילדים ובין אם כל הופעה אחרת, נועדו בראש ובראשונה להצחיק את קהל הצופים. אומנותם של הסטנדאפיסטים, היא לקחת תכנים ונושאים שונים מחיינו בתור בני אדם, ולהציג את זה על במת הסטנדאפ בהיבט קומי, מצחיק ולעיתים אף סאטירי.

כך למשל, סטנדאפיסט לילדים יכול לקחת את נושא בית הספר הרציני, ולהציג אותו בפני הילדים בדרכים הומוריסטיות כאלו ואחרות. בסופו של יום, מטרתו היא להצחיק את הילדים הצופים בו, ולגרום להם להנאה ולצחוק.

 

סטנדאפיסט לילדים, יש דבר כזה בכלל?

לאחר שהבנו מהן הופעות הסטנדאפ לכשעצמן, נוכל להעמיק יותר בנושא המאמר, הלוא הוא סטנדאפיסט לילדים. אם כן, סטנדאפיסט לילדים הוא למעשה סטנדאפיסט אשר מתמחה בהופעות בפני הגילאים הצעירים יותר, בטווח ממוצע של 8 עד 15 לערך.

כפי שניתן לדמיין, הופעות עבור גילאים אלו שונות לחלוטין מהופעות עבור מבוגרים, ובהתאם כתיבת קטעי הסטנדאפ של הופעות אלו, צריכה להיות בהתאם. לשם כך, סטנדאפיסט לילדים צריך להתחבר לעולמם, ולדעת מה מתרחש בטווח גילאים זה. במה מדובר? מיד תגלו.

 

על אילו תכנים מבסס סטנדאפיסט הופעה לילדים?

כאמור, כתיבת מופע סטנדאפ לילדים הוא אינו דבר פשוט כל, במיוחד עבור אדם מבוגר, שאינו חווה את חייהם של הילדים באופן יומיומי. בכל זאת, מצליח סטנדאפיסט לילדים להיכנס לחייו של הקהל שלו, ולהביא בלמה תכנים אשר מבוססים בין היתר על הנושאים הבאים:

 1. נושאים מתוך חיי בית הספר
 2. נושאים על חיי המשפחה בתור ילד
 3. נושאים מתוך תחביבים עכשוויים של ילדים
 4. סיטואציות שונות מתוך חייו הכללים של הילד
 5. נושאים מתוך חיי החברה הרלוונטיים עבור ילדים

 

בקצרה על מהלך המופע של סטנדאפיסט לילדים

הופעה של סטנדאפיסט לילדים מחולקת בעיקרה לשלושה חלקים. חלק הראשון נועד עבור היכרות קלה בין הסטנדאפיסט לילדים, וכן עבור הכנסתם לאווירה המצחיקה של המופע. לאחר מכן, החלק השני נועד עבור תוכן המופע עצמו בהתאם למה שהסטנדאפיסט הכין מבעוד מועד.

לבסוף, בחלק השלישי, מתבצע קטע אחרון אשר נועד להשאיר זיכרון טוב ומצחיק לילדים ממופע הסטנדאפ. כמובן שכל אחד מבין שלושת החלקים האלו, מתבצע בעזרת, וכולל מגוון רחב של קטעי סטנדאפ קומיים המבוססים לרוב על התכנים שהוצגו לעיל.

 

מתי מתקיים מופע סטנדאפ לילדים?

הופעות של סטנדאפיסט לילדים יכולות להתקיים בשני אופנים עיקריים ובכל מקום בארץ:

 

דרך א' – הופעות פתוחות לקהל הרחב

האופן הראשון בו מתקיימות הופעות של סטנדאפיסט לילדים הוא הופעות סטנדאפ רגילות, אשר פתוחות לקהל הרחב, וכל מה שעליכם לעשות הוא רק לרכוש כרטיס להופעה.

 

דרך ב' – הופעות פרטיות

הדרך הנוספת היא למעשה קביעת הופעה פרטית של סטנדאפיסט לילדים. הופעות אלו, דומות לכל שאר ההופעות הפרטיות אשר מקיימים הסטנדאפיסטים באשר הם, והם נקבעות בהתאם לרצונות הלקוח.

 

הופעה פרטית של סטנדאפיסט לילדים

כאמור, אחת הדרכים לצפייה בהופעה של סטנדאפיסט לילדים, היא על ידי קביעת הופעה פרטית. את ההופעה הפרטית תוכלו להזמין למגוון רחב של אירועים ביניהם:

 • ימי הולדת
 • בר ובת מצווה
 • מסיבות סיום
 • ימי שיא בבית הספר
 • אירועי חברה של הילדים

 

כמובן שהרשימה לעיל הינה אך ורק רשימה חלקית, וברמת העיקרון תוכלו להזמין את הסטנדאפיסט לילדים בכל מצב ועבור כל אירוע בו תמצאו לנכון שהופעת סטנדאפ תיקח חלק. כמו כן, חשוב לדעת שהמחיר של הופעות סטנדאפ פרטיות דורשות תקציב של כמה אלפי שקלים, אך על כך נפרט בהמשך.

 

איך למצוא סטנדאפיסט איכותי לילדים?

על מנת שתוכלו למצוא סטנדאפיסט לילדים שיהיה איכותי במיוחד ולא חובבן, מומלץ לעקוב אחר השלבים הבאים. שלבים אלו, יסייעו לכם לייעל את תהליך החיפוש, ובכך תחסכו מאמץ, זמן וכאב ראש.

 1. תדעו מה אתם מחפשים – מומלץ להתמקד ככל הניתן בחיפוש שלכם מבעוד מועד, על מנת לחסוך זמן ובלבול מיותרים.
 2. תחפשו כמה שאתם יכולים – מומלץ לחפש אחר כמה שיותר סטנדאפיסטים בהתאם לצורך שלכם, על מנת לא לפספס אף אפשרות.
 3. בצעו השוואה בין התוצאות – על מנת לקבל החלטב בין התוצאות שקיבלתם, השוו ביניהם על רקע נתונים שונים כגון מחיר, ביקורות, המלצות, ניסיון ועוד.

 

כמה עולה סטנדאפיסט לילדים?

המחיר אותו תצטרכו לשלם בעבור הופעה של סטנדאפיסט לילדים משתנה בין הופעה להופעה בהתאם לשאלה העיקרית – האם המופע פרטי או ציבורי. במקרה שבו המופע ציבורי, עלות כרטיס כניסה תהיה נמוכה בהרבה, מאשר מקרה בו תרצו להזמין הופעה פרטית, ובצדק.

עם זאת, גם במקרים של הופעות פרטיות של סטנדאפיסט לילדים, המחירים יכולים להשתנות פי כמה וכמה מהופעה להופעה. בהתאם למה? בהתאם למשך זמן ההופעה, כמות התוכן, מטרת ההופעה ותפקיד הסטנדאפיסט במופע ועוד.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?