סטנדאפיסטים לחברות

מארגנים אירוע ייחודי לחברה לרגל נקודת ציון מיוחד, השקת מוצר חדש, הצלחה מיוחדת או השגת מטרה גדולה? ובכן לפני שאתם סוגרים את כל הפרטים, אנו ממליצים לכם לשמוע על סטנדאפיסטים לחברות. הופעות סטנדאפ יכולות לשדרג בין רגע את האירוע שלכם לחברה, ובכך להפוך אותו לאירוע מצחיק ומהנה, שישאיר בכל המשתתפים זיכרון טוב לעוד הרבה זמן.

במאמר הבא, תוכלו למצוא את כל הפרטים, המידע והדברים שיסייעו לכם להפוך את האירוע שלכם לחוויה המושלמת.

 

הופעת סטנדאפ, מה זה בכלל?

לפני שנתחיל לדבר על כיצד לארגן הופעה של סטנדאפיסטים לחברות, חשוב להבהיר תחילה ולהסביר מהי בכלל הופעת סטנדאפ. אם כן, הופעת סטנדאפ היא למעשה הופעה אשר נועדה כולה לצחוק וליהנות. הסטנדאפיסט, האדם אשר מבצע את הופעת הסטנדאפ, ניחן למעשה ביכולת להציג נושאים ואירועים שונים בצורה קומית והומוריסטית, ובכך להצחיק את הקהל. אם כן, בשורה אחת, הופעת סטנדאפ היא הופעת צחוק, הנאה ושמחה גדולה.

 

למה שנרצה להזמין הופעה של סטנדאפיסטים לחברות?

הופעת סטנדאפ היא הופעה מיוחדת. כאשר אתם חוגגים אירוע ייחודי בחברה, בין אם עבור ציון דרך, השקת מוצר וכדומה, אתם לבטח תרצו לציין זאת בעזרת אטרקציה כזו או אחרת, לצד נאומים, דיבורים וארוחה. אם כן, הפתרון המושלם עבורכם יהיה הופעה של סטנדאפיסטים לחברות. מדוע? מהסיבות הבאות:

 1. העלאת המורל של עובדי החברה
 2. גיבוש העובדים יחד עם כל אנשי הצוות
 3. חגיגת האירוע בצורה יוצאת דופן
 4. אירוע חוויתי, מצחיק ובלתי נשכח

 

באילו מקרים נוכל להזמין הופעת סטנדאפ לאירוע חברה?

הזמנת סטנדאפיסטים לחברות ולאירועים עסקיים, היא אחת מבין מגוון שירותי הסטנדאפ אותם מספקים הסטנדאפיסטים השונים. יחד עם זאת, מגיע השאלה הספציפית יותר, אשר מעוניינת במקרים הפרטניים אליהם נוכל להזמין סטנדאפיסטים לחברות. ובכן מדובר על מקרים רבים, ועל כן הרשימה הבאה תציין רק את חלקם העיקרי.

 • השגת יעד או מטרה חשובים בחברה
 • אירוע גיבוש ייחודי לעובדי החברה
 • מופע סטנדאפ עבור אירוע השקת מוצר חדש
 • השקת סניפים ומקומות חדשים הקשורים לחברה

 

מה תפקידם של סטנדאפיסטים לחברות?

סטנדאפיסטים לחברות יכולים לשמש בתור שני תפקידים עיקריים, אשר מהם ניתן להוציא תפקידי משנה במהלך אירוע החברה. שני התפקידים האלו מתחלקים לסטנדאפיסטים לחברות בתור הופעה או בתור הנחייה.

 

הופעת סטנדאפ

השימוש המקובל והרגיל בסטנדאפיסטים במהלך אירוע של חברה, הוא הופעת סטנדאפ, פשוטה כמשמעה. הופעה שכזו יכולה להיות האירוע המרכזי, יכולה להיות אטרקציה אשר מלווה את הנאומים או האוכל וכו'.

 

סטנדאפיסט לחברות בתור מנחה

השימוש הנוסף בסטנדאפיסטים במהלך אירועי חברה, הוא בתור מנחים. ישנם סטנדאפיסטים אשר מספקים שירותי סטנדאפ בתור הנחייה לאירועי חברה. שימוש זה בא לידי ביטוי בעיקר כאשר האירוע כולל תוכנית ולוח זמנים מסודר, ויש צורך להציג דבר אחר דבר. הנחייה זו כמובן, מתבצעת על ידי קטעים קומיים והומור.

 

כיצד נבנה תוכן של הופעת סטנדאפ לאירוע חברה?

על שסטנדאפיסטים לחברות יוכלו לבנות הופעת סטנדאפ אשר תתאים לחברה, עליהם להתייחס למספר דברים כגון סוג החברה, פרטים שונים אודותיה, שמות חשובים בחברה, הסיבה לאירוע בו מופע הסטנדאפ לוקח חלק ועוד. יחד עם זאת, ישנם נושאים שגרתיים עליהם מבססים סטנדאפיסטים את התוכן שלהם כגון סיטואציות שונות מחיי היומיום, סיטואציות מחיי המשפחה, סיטואציות כלליות בעבודה ועוד.

כך או כך, הסטנדאפיסטים ידאגו להתאים בצורה המושלמת את המופע, לאירוע ולחברה בפניה הם מופיעים.

 

רוצים להזמין מופע של סטנדאפיסטים לחברות? כך תעשו זאת

על מנת להזמין מופע של סטנדאפיסטים לחברות, עליכם תחילה למצוא את הסטנדאפיסט המתאים. לשם כך, מומלץ לעקוב אחר שלושת השלבים הבאים:

התמקדו ככל הניתן מומלץ לחפש סטנדאפיסטים בצורה כמה שיותר ממוקדת. מדוע? מאחר שישנם עשרות סוגים שונים של סטנדאפיסטים, וחיפוש ממוקד יחסוך לכם זמן וכאב ראש.
חפשו טוב חיפוש טוב ומקיף, יציג בפניכם את כלל האפשרויות. כך, הסיכויים שתמצאו את הסטנדאפיסט הטוב ביותר עבורכם יעלו.
השוו ובחרו על מנת לבחור בצור החכמה את הסטנדאפיסט הטוב ביותר מבין כלל הממצאים שלכם, בצעו השוואה על סמך קריטריונים כגון מחירים, ביקורות וניסיון.

 

מה חשוב לעשות רגע לפני שנכנסים להופעת סטנדאפ?

הדבר הראשון וחשוב ביותר שיש לדעת לפני שנכנסים להופעת סטנדאפ, בין אם של סטנדאפיסטים לחברות ובין אם לא, הוא שצריך לקחת הכל בהומור. ייתכן מאוד שבמהלך ההופעה הסטנדאפיסט יתבדח על נושאים מעט אישיים. על כן, חשוב לדעת שמדובר בהופעה שכולה מיועדת לצחוק, ועל כן אין לקחת כלום באופן אישי.

כמו כן, במקרים בהם ההופעה פרטית, שאלו רוב המקרים מאחר שמדובר על סטנדאפיסטים לחברות, מומלץ לוודא מול הסטנדאפיסט כי הכל מוכן ומתנהל כשורה. אף מארגן לא מעוניין שדבר מה ישתבש במהלך האירוע שלו.

 

כמה עולות הופעות של סטנדאפיסטים לחברות?

עלות של הופעת סטנדאפ לאירוע חברה, יכולה להיות 2,000 שקלים, ובאותה מידה גם 10,000 שקלים. מדוע? בין היתר מהסיבות הבאות:

 • גודל האירוע – ככל שהאירוע גדול יותר, כך גם המחיר עולה.
 • הסטנדאפיסט עצמו – ככל שהסטנדאפיסט מצליח ומוכר יותר, כך גם המחיר יעלה.
 • מיקום האירוע – הופעת סטנדאפ של סטנדאפיסטים לחברות במקומות רחוקים, מעלה את המחיר.

 

כמובן שאלו הם רק חלק מהסיבות לשינויים המשמעותיים במחירים, והשינויים באופן כללי, מתחלקים לכדי איכות הסטנדאפיסט ותכונות האירוע.

עלות הופעת סטנדאפ של סטנדאפיסטים לחברות עבור אירוע ממוצע, תהיה בממוצע בין 4,000 ל 6,000 ש"ח. עם זאת, המחירים יכולים לעלות ולרדת בהתאם לאופי האירוע הספציפי ולאיכות הסטנדאפיסט.

משך הופעת סטנדאפ, בין אם עבור אירוע חברה ובין אם לא, תלויה במארגני ההופעה. על כן, ההופעה יכולה להימשך חצי שעה, 45 דקות, שעה ואף יותר.

ודאי, כחלק מעבודתם השותפת של הסטנדאפיסטים, הם מספקים גם הופעות סטנדאפ לאירועים שונים, ביניהם אירועים עסקיים.

ודאי. בתנאי שישנו מספיק מקום עבור הופעה נורמלית ונעימה עבור הסטנדאפיסט והקהל, אין כל בעיה במיקום ההופע העצמה, אך יש צורך להיערך בהתאם. ההיערכות, נעשית אל מול הסטנדאפיסט לכשעצמו, בהתאם לבקשות ולצרכים שלו עבור קיום הופעה מיטבית.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף בנושא