להזמנת מופע:

סטנדאפיסטים טובים

מי מאיתנו לא צפה אי פעם בהופעת סטנדאפ בדרך כזו או אחרת. בין הופעה בה השתתפתם בשידור חי ובין אם סרטונים של קטעים מסוימים מהופעות סטנדאפ ברשתות החברתיות, כולנו ודאי היינו שמחים לחוות עוד פעם הופעת סטנדאפ של סטנדאפיסטים טובים. ובכן החלום לא קשה להשגה, ואפילו לא קשה בכלל. עם זאת, ישנם מספר דברים שכדאי לדעת לפני שמזמינים כרטיס למופע סטנדאפ, ועוד יותר אם רוצים להזמין הופעה פרטית.

 

ברוכים הבאים למופע הסטנדאפ!

לפני שנתחיל לדבר על סטנדאפיסטים טובים, מה זה אומר, מה מאפיין אותם, איך אפשר למצוא אותם וכמה הם עולים ביחס לסטנדאפיסטים אחרים, עלינו להבין מי הם בכלל הסטנדאפיסטים, ומה זה מופע סטנדאפ. אם כן, מופע סטנדאפ הוא מופע שנועד כולו לצחוק.

את המופע מבצע סטנדאפיסט כזה או אחר, אשר מציג קטעים קומיים שונים בנושאים שונים, או לעיתים אף על חפצים שונים. ישנם מגוון עצום של סטנדאפיסטים בארץ, אשר כל אחד מהם מבצע מופעי סטנדאפ מעט שונים. עם זאת, כולם כאחד ניחנים ביכולת להציג סיטואציות וקטעים שונים בצורה הומוריסטית וקומית.

 

מה זה אומר סטנדאפיסטים טובים, ומה מאפיין אותם

לאחר שהבנו מה זה בכלל מופע סטנדאפ ומיהו סטנדאפיסט, נוכל להגדיר מי הם סטנדאפיסטים טובים. ובכן ברמת העיקרון, סטנדאפיסט טוב הוא עניין של טעם אישי. על כן, לא ניתן להגדיר מי הוא סטנדאפיסט טוב ומי לא, אלא על פי תבחינים אשר משתנים בין אחד לשני ביניהם ניתן למצוא:

  1. האם תוכן הסטנדאפים פונה אליי
  2. עד כמה הסטנדאפיסט מצחיק בכל פעם מחדש
  3. באיזו רמה קטעי הסטנדאפ מצחיקים

 

כיצד בנוי מופע סטנדאפ איכותי?

מופע סטנדאפ טוב מורכב משלושה חלקים מרכזיים, אותם מבצעים סטנדאפיסטים טובים לעיתים קרובות במופעים השונים:

 

חלק ראשון – היכרות ופתיח

החלק הראשון בהופעה של סטנדאפיסטים טובים מיועד עבור שתי מטרות שונות. האחת היא עבור היכרות קלה ביותר בין הסטנדאפיסט לקהל, והשנייה היא עבור הכנסת הקהל לאווירת הסטנדאפ המצחיקה והקלילה.

 

חלק שני – עיקרי הדברים

החלק השני במופע של סטנדאפיסטים טובים הוא למעשה עיקר המופע. חלק זה מכיל את מרבית קטעי הסטנדאפ שהוכנו על ידי הסטנדאפיסט.

 

חלק שלישי – סוף מוחץ מצחוק

החלק השלישי והאחרון הוא סוף המופע. אי לכך, הסטנדאפיסט מבצע את הקטע הטוב ביותר שלו. מדוע? על מנת להשאיר זיכרון טוב ככל הניתן מהמופע, ולסיים אותו בצורה הטובה והמצחיקה ביותר שניתן.

 

על סמך מה בונים סטנדאפיסטים טובים את תוכן הופעותיהם?

סטנדאפיסט טוב יודע להפוך כל נושא להומוריסטי. עם זאת, כאשר סטנדאפיסטים טובים זקוקים לתכנים חדשים להופעותיהם, הם משתמשים במגוון נושאים שונים מחיי האדם הפרטי. בין נושאים אלו, נוכל למצוא נושאים מרכזיים כגון:

  • נושאים מדיניים
  • נושאים אודות חיי המשפחה
  • נושאים אודות חיי העבודה או הלימודים
  • נושאים הלקוחים מחיי החברה השונים
  • סיטואציות שונות המתרחשות בחיי היומיום שלנו

 

כמובן שנושאים אלו מהווים רק חלק קטן מבין כלל הנושאים עליהם מבססים סטנדאפיסטים טובים את תכני הופעות הסטנדאפ שלהם, אך רשימה זו נועדה בעיקרה עבור מתן ביאור בדבר הנושאים הבונים את השראת הסטנדאפיסטים לתוכן קומי.

 

באילו במות מופיעים סטנדאפיסטים טובים?

סטנדאפיסטים טובים, בדומה לסוגים נוספים של סטנדאפיסטים בארץ, מופיעים בשני סוגים עיקריים של במות, קרי סוגי הופעות, ברחבי הארץ:

במה ציבורית במה ציבורית היא למעשה הופעת הסטנדאפ שרובנו מכיר. הופעה אשר פתוחה לקהל הרחב ועל מנת לצפות בה כל שעליכם לעשות הוא לרכוש כרטיסים.
במה פרטית הבמה הפרטית היא הופעות סטנדאפ פרטיות. מה זה אומר? חלק מעבודתם השותפת של הסטנדאפיסטים, היא לספק הופעות פרטיות לאירועים כגון ימי הולדת, אירועים עסקיים וימי שיא כאלו ואחרים.

 

רוצים למצוא סטנדאפיסט טוב? כך תעשו זאת ביעילות

אם אתם מעוניינים להזמין סטנדאפיסטים טובים עבור הופעה פרטית מסיבה כזו או אחרת, כדאי לכם לעבוד בסדר מסוים. ראשית, מומלץ לדעת בוודאות מה אתם מחפשים, האם מדובר על סטנדאפ ליום הולדת, סטנדאפ זול וכדומה. לאחר מכן, חפשו ככל הניתן ומצאו כמה שיותר סטנדאפיסטים. לבסוף, בצעו השוואה בין הסטנדאפיסטים שמצאתם על סמך קריטריונים שונים כגון מחירים וביקורות, ובחרו את הסטנדאפיסט המושלם עבורכם.

 

כמה יעלה לי להזמין הופעה של סטנדאפיסטים טובים?

המחיר עבור הופעת סטנדאפ של סטנדאפיסטים טובים הוא מחיר גבוה. מאחר שאחד הגורמים אשר משפיעים בצורה הגדולה ביותר על כל מחירי הופעות הסטנדאפ באשר הם, הוא איכות הסטנדאפיסט, הופעה של סטנדאפיסטים טובים תעלה לכם הרבה ביחס להופעות סטנדאפ אחרות.

עם זאת, במקרה והסטנדאפיסט הטוב אינו נחשב טוב במיוחד ברמה אוניברסלית, אלא ברמה אובייקטיבית ואישית שלכם, המחיר יכול להיות נמוך יותר. ועל מנת לסדר את הראש מעט, מחיר הזמנת הופעה פרטית של סטנדאפיסטים טובים עומד על כמה אלפי שקלים.

 

למה מומלץ לצפות או להזמין הופעה פרטית של סטנדאפיסט טוב?

לסיכום, הופעת סטנדאפ של סטנדאפיסטים טובים היא הופעה איכותית בכל מצב שהוא. מדובר על אמנים אשר מתמחים בהומור וקומדיה, ועל כן מרבית ההופעות שלהם תהיינה שוות את המחיר בכל מצב. אם כן, אם ברצונכם ליהנות ממופע שכולו צחוק והתפרקות, מופע אנרגטי וחווייתי, מופע בלתי נשכח ומהנה במיוחד – מומלץ לכם בכל לשון, ללכת לצפות או להזמין הופעת סטנדאפ של סטנדאפיסטים טובים.

על מנת למצוא סטנדאפיסטים טובים, תוכלו להיעזר בחוות דעת והמלצות מפי חברים, מקרים, משפחה ובמקרה הצורך גם ממקורות אינטרנטיים כגון רשתות חברתיות ואתרי ביקורות.

מופע סטנדאפ מתקיים בממוצע בין 45 דקות לשעה ורבע. עם זאת, מאחר שמדובר על טווח ממוצע, ניתן לראות כי ישנם מופעי סטנדאפ בני שעה וחצי ויותר, ואף לחילופין, בני פחות מ 45 דקות.

ברוב המקרים כן. כל סטנדאפיסט באשר הוא, מספק הופעות סטנדאפ לכל המעוניין, קרי הופעות סטנדאפ פרטיות. זאת כמובן, לצד ההופעות הפתוחות לקהל הרחב, אותן הסטנדאפיסטים מקיימים באופן שגרתי.

ראשית כל יש לדעת שככל שהסטנדאפיסט איכותי ומוצלח יותר, כך גם מחיר המינימום שלו גבוה יותר. על כן, בכדי להוריד עלויות במקרה זה, תצטרכו לחסוך במקומות אחרים כגון משך ההופעה, כמות אנשים ועוד.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף בנושא

ירון זיגי - קסם קלפים
ירון זיגי - סטנדאפיסט ואמן חושים - מופעי בידור
לקבלת הצעת מחיר: