להזמנת מופע:

סטנדאפיסט לאירועים גדולים

כשמדובר באירוע גדול כמו בת/ בר מצווה, חתונה, או מסיבת יום הולדת מרובת משתתפים, רצוי שיהיה ייחוד מסוים שיבדל את האירוע שלנו משאר האירועים בהם ישתתפו האורחים שלנו. הזמנת סטנדאפיסט לאירוע יכול להפוך את האירוע כולו למיוחד ומהנה בצורה יוצאת דופן, שכן הסטנדאפיסט מומחה בהתעסקות בפעולה המהנה ביותר שניתן להציע – צחוק ושמחה.

אירוע גדול הוא דבר משמח כשלעצמו, אך איך הופכים אותו לחוויה מיוחדת ויוצאת דופן עבור האורחים שלנו? כיצד נוכל להעניק למשתתפים פעילות משותפת שתישאר איתם זמן רב גם לאחר האירוע? הזמנת סטנדאפיסט לאירוע היא בהחלט פתרון מעולה לצורך הזה, שכן הסטנדאפיסט מאחד את אורחי האירוע סביב פעילות משותפת ומהנה במיוחד, המשלבת צחוק ושמחה שמאפיינות את האירוע הגדול.

 

מיהו הסטנדאפיסט?

סטנדאפיסט לאירועים גדולים הוא אמן מוכשר אשר יודע כיצד לייצר את התוכן שלו תוך כדי ההופעה, בזמן אמת. להבדיל מבדרן "רגיל" אשר מגיע מוכן ומזומן עם קטעי הבידור שהכין וכתב מבעוד מועד למופע, וזאת כמובן לאחר ששינן אותם היטב – סטנדאפיסט יודע לאלתר את תוכן המופע שלו לאורך ההופעה עצמה, מה שמותיר לו מרווח פעולה די גדול ויכולת לשתף באופן פעיל את האורחים.

סטנדאפיסט לאירוע גדול מומחה ביצירת אינטראקציה עם קהל המופע, כך שהמופע יורד לקווים אישיים ואינדיווידואליים לקהל האורחים הספציפי באירוע. אמן מוכשר באמת, ישתף את הקהל באופן פעיל במופע וייצר אינטראקציה אישית עם האורחים וישלב את הבדיחות שלו בצורה שתיראה לנו טבעית לחלוטין.

 

מדוע כדאי להזמין סטנדאפיסט לאירוע גדול?

ישנן מספר סיבות שבגינן סטנדאפיסט הוא התשובה האידיאלית עבור הצורך בבידור באירוע שלכם.

מאחד את האורחים סביב חוויה משותפת – האירוע הגדול שלנו מורכב ממספר אורחים גדול יחסית, אשר רובם אינם מכירים זה את זה, ומגיעים עבור חתן/ כלת השמחה. מופע סטנד אפ יכול לאחד את האורחים סביב חוויה ייחודית ומשותפת, ולערוך סוג של היכרות ביניהם.

מבדל את האירוע שלכם – כשאנו מתכננים אירוע גדול ומשמח, מובן שנרצה שהאירוע יהיה יוצא דופן ומיוחד עבור האורחים שלנו, כזה שיזכרו זמן רב לאחר שייגמר. סטנדאפיסט יהפוך את האירוע הגדול שלכם למיוחד ביותר ויספק חוויה אישית עבור כל אחד מהאורחים שלכם.

בידור משובח – רוב האירועים הגדולים מבוססים על תוכן בידורי מסוים שאנו, כמארחים, צריכים לספק לאורחים שלנו. מופע סטנד – אפ הוא תוכן בידורי מעולה ויוצא דופן שיספק לאורחים שלנו את הסחורה המבוקשת.

 

מה כלול במופע של סטנדאפיסט באירועים גדולים?

מופע של סטנדאפיסט באירוע גדול יתחלק לרוב ל – 3 חלקים עיקריים.

  1. הצגת הסטנדאפיסט והיכרות – תחילה, יעלה הסטנדאפיסט על הבמה ויציג את עצמו, ולאחר מכן יערוך היכרות עם הקהל – יכול להיות שיעלה את חתן/כלת השמחה על הבמה ויברך אותם בפומבי, ישתף את הקהל במספר פרטים אישיים עליו ועוד.
  2. המופע המרכזי – לאחר ההיכרות עם קהל האורחים, יחל הסטנדאפיסט במופע המרכזי, בו יציג את התוכן האישי שלו והבדיחות הכתובות שלו. סטנדאפיסט מוכשר באמת ישלב וישתף את אורחי האירוע שלכם במופע ויהפוך את המופע כולו לאישי יותר שכן הבדיחות יהפכו אישיות ומקושרות לאורחים עצמם.
  3. סיום המופע – בחלק השלישי והאחרון, יגיע המופע לשיאו כאשר הקשר בין הסטנדאפיסט לאורחי האירוע שלכם כבר יתבסס לחלוטין, ובסיומו יודה הסטנדאפיסט לקהל, יברך את חתן/כלת השמחה בשנית ויסיים את המופע.

 

לאילו אירועים כדאי להזמין סטנדאפיסט?

מופע סטנד–אפ מתאים למגוון סוגי אירועים, אך לאירועים גדולים בפרט.

בר/בת מצווה סטנדאפיסט יהפוך את האירוע המשמח למיוחד באמת, ויעניק לחתן/ כלת בר/ בת המצווה חוויה ייחודית ומשמחת.
חתונה מופע סטנד – אפ בחתונה הוא בהחלט לא משהו שנתקלים בו כל יום, אך המופע בהחלט יכול להפוך את החתונה למיוחדת ביותר, שכן היא תאחד את האורחים הרבים סביב פעילות וחוויה משותפת שכולם יכולים ליהנות ממנה.
אירוע חברה חברות רבות מחפשות פעילויות מהנות עבור ערבי חברה/ גיבוש בקרב העובדים, ומופע סטנד – אפ בהחלט יכול לספק את הסחורה בצורה הטובה ביותר.
מסיבת יום הולדת חגיגות יום הולדת גדולות, כמו יום הולדת 50, יכולות להיות הזדמנות מושלמת למופע סטנד – אפ. הסטנדאפיסט יכול להפוך את המופע כולו סביב חתן/ כלת השמחה ולכתוב בדיחות אישיות אשר אורחי המופע כולו יוכלו להתחבר אליהן.

 

כיצד אוכל למצוא סטנדאפיסט עבור האירוע?

כיום, ישנם המון סטנדאפיסטים המציעים מופעים ייחודיים ומבדרים שיכולים להתאים לאירוע שלכם. הדרך הקלה ביותר לחפש סטנדאפיסט היא כמובן דרך האינטרנט.

 

כיצד מוצאים סטנדאפיסט מקצועי ומוכשר?

לפני הזמנת סטנדאפיסט לאירוע כלשהו, אנו ממליצים לכם להזמין כרטיסים למופע שלו ולצפות בו ביחידות, על מנת להימנע מהפתעות לא צפויות אשר עלולות לפגוע בהנאה של האורחים באירוע, וכמובן על מנת להתרשם בעצמכם מתכני המופע כולו.

הקלדת מילות החיפוש " סטנדאפיסט לאירועים גדולים " תציג לכם מגוון רחב של סטנדאפיסטים שמציעים את השירות עבור האירוע.

כמובן. יש ליצור קשר עם סטנדאפיסטים שונים ולשאול אותם האם הם מציעים עצמם גם לאירועים קטנים יותר.

המחיר משתנה בין אמן לאמן ובהתאם למופע והתכנים שהוא מציע. יש ליצור קשר עם סטנדאפיסט ולקבל הצעת מחיר מסודרת.

המחיר משתנה בהתאם לביקוש ולמופע שהסטנדאפיסט מציע. ככל שהאמן מבוקש ומוכר יותר – כך המחיר יעלה בהתאם.

מומלץ ללכת למופע של הסטנדאפיסט ביחידות על מנת לבדוק את התכנים של המופע, ולוודא מולו באופן פרטני טרם מזמינים אותו שהתכנים שלו אכן מתאימים לילדים.

תוכלו לחפש המלצות וחוות דעת אודות הסטנדאפיסט הספציפי באינטרנט, צרו קשר עם אנשים שונים שנכחו במופע שלו בעבר ובקשו מהם חוות דעת כנה – האם נהנו מהמופע, האם המחיר השתלם וכו'.

כן, בין היתר. ישנם סטנדאפיסטים רבים אשר מתאימים את תכני המופע שלהם גם לבריתות, תוכלו לוודא זאת מול הסטנדאפיסט טרם המופע ולבקש ממנו שיתמקד בנושאים הקשורים להורות טרייה וכדומה.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף בנושא

ירון זיגי - קסם קלפים
ירון זיגי - סטנדאפיסט ואמן חושים - מופעי בידור
לקבלת הצעת מחיר: