סטנדאפיסט לתערוכות

חשבתם שסטנדאפ ואומנות לא יכולים ללכת יחד? כדאי שתחשבו שנית. אם החלטתם להרים תערוכה משגעת אבל אתם רוצים להפוך אותה למשהו מעבר, כדאי שתזמינו מופע סטנדאפ. כך הקהל שלכם גם יוכל להנות מאומנות וגם לצחוק.

 

למה לבחור בסטנדאפיסט לתערוכות?

  • מדובר בסגנון הבידור האהוב ביותר – עבור הקהל הישראלי, לא נדרש יותר מידי על מנת להתגלגל מצחוק. כל מה שרובנו צריכים הוא אדם מצחיק מספיק על במה אשר יצחק עלינו ועל עצמו. זאת תמצית ההנאה שלנו. היכולת של הסטנדאפיסט להסתכל על ענייני היום-יום המשעממים והבנאליים בצורה הומוריסטית ומיוחדת, עושה לנו טוב ולכן אנחנו ממשיכים לפקוד את אולמות מופעי הסטנדאפ.
  • ימשוך יותר קהל – בגלל שמדובר במופע פופולארי במיוחד ובגלל שמדובר בהנאה צרופה ואושר, מופע סטנדאפ ימשוך אליו קהל רב יותר. אנשים רבים יסתקרנו לראות כיצד משתלב המופע ההומוריסטי לצד תערוכה אומנותית. לאחר תום המופע, הקהל יפנה את תשומת ליבו לאומנות שסביבו וזאת כאשר הוא במצב רוח מרומם יותר ויוכל להיות מרוכז יותר. בנוסף, המופע ימשוך סגנון קהל שונה מזה הרגיל להגיע לתערוכות וכך תוכלו להרחיב את הקהל שלכם.
  • ישדרג את התערוכה – כשמדובר בתערוכת אומנות, יהיה קשה למצוא דרך לשדרג אותה באופן איכותי ולא בנאלי. מופע סטנדאפ יאפשר לכם להוסיף את הטאץ' המושלם לתערוכה שלכם ויהפוך אותה למעניינת ומושכת יותר. חשבו כמה מיוחד יהיה לשלב בין מופע בידור לבין אירוע אומנות.

 

סטנדאפיסט בתערוכה – אירוע בלתי נשכח

סטנדאפיסט המופיע בתערוכות אינו דבר שבשגרה. הוספת המופע המבדר תהפוך את התערוכה שלכם למיוחדת ובולטת, וכן לאירוע בלתי נשכח בגלל הבחירה הייחודית שלכם במופע לא שגרתי לתערוכה.

יחד עם זאת, לא רק חוסר השגרתיות תהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח. עצם העובדה שמדובר במופע מצחיק יוסיף אף הוא לכך. אירועים משעשעים, בעיקר אם יתקיימו במקום לא שגרתי, נוטים להיות אירועים הנזכרים בצורה טובה יותר אצל בני אדם.

סביר להניח שהסטנדאפיסט ינצל את הסיטואציה על מנת לצחוק על נושאים הקשורים באומנות ובעולם האומנות בכלל. אם תיקחו הכול בהומור, תוכלו ליהנות מכך שאירוע שלרוב נחשב לאירוע כבד, מקבל נופח קליל ונעים יותר עבור הקהל. לכן, הוספת מופע סטנדאפ תהיה התוספת המושלמת שתהפוך את האירוע שלכם לכזה שידברו עליו בעוד הרבה מאוד זמן.

 

שנו את הגישה שלכם לתערוכות

התפיסה הרווחת לגבי תערוכות אומנות היא כי מדובר בתערוכות שקטות, מעט משעממות, המיועדות לבעלי מעמדות גבוהים בלבד המתעניינים באומנות על מנת להחצין את עושרם או לבעלי ידע באומנות.

הוספת מופע סטנדאפ לתערוכה, תוכל להפוך את האירוע למפגש בין שני סוגי אומנות – אומנות הבידור וההומור וכן אומנות חומרית. סטנדאפיסט יוכל להוסיף לא מעט פלפל לתערוכות שלכם. תוכלו לשנות את הגישה של כולם לגבי תערוכות – לא עוד אירוע משמים, כי אם אירוע מרגש ומצחיק.

לא עוד אירוע לבני מעמד אקסקלוסיבי אשר רק הוא מבין אומנות, אלא לכלל הציבור המבקש לצרוך אומנות. השילוב של סטנדאפיסט בתערוכות יאפשר מפגש של אומנות עילית גם עם אלה שלא ילכו במכוון לתערוכות אלא יבואו למופע בלבד. לפני שיתחיל המופע ואחריו, יוכלו כלל הקהל להנות מתערוכת אומנות מרהיבה ממנה לא יוכלו להתעלם במיוחד אחרי המופע כשהם במצב רוח מרומם.

 

איך תערכו מופע סטנדאפ מותאם לתערוכה?

אם כשמדובר בעריכת מופע סטנדאפ יש צורך להתכונן אליו, בוודאי כשמדובר בלהזמין סטנדאפיסט לתערוכה צריך לחשוב על כך עוד יותר. תרצו שהמופע יהיה אירוע מרכזי ומושך אך לא לב האירוע. תצטרכו לחשוב איך לקיים את המופע באולם בו מתקיימת התערוכה ואיך למשוך את הקהל להישאר לתערוכה אחרי המופע.

על מנת לקיים את המופע, תצטרכו לדאוג לאמצעי הושבה עבור הקהל על מנת שיוכל להנות מהמופע. בנוסף, תצטרכו לדאוג לאמצעי הגברה מתאימים מבחינת התנאים האקוסטיים, וכן לדאוג לכך שכולם יוכלו לראות את הסטנדאפיסט. תוכלו בנוסף לחשוב על דרכים יצירתיות בהן תוכלו לשלב את מופע הסטנדאפ בתערוכה, באופן כזה שיאפשר לקהל להנות מהאומנות לעיניהם ובמקביל לצחוק וליהנות.

 

איך תבחרו את הסטנדאפיסט המתאים לתערוכות?

למצוא סטנדאפיסט יכול להיות מורכב. תצטרכו להבין מי האנשים הבאים לתערוכה או לפחות איזה קהל תרצו למשוך, ועל ידי כך תבחרו את הסטנדאפיסט המושלם עבורכם. ההתאמה צריכה להיות בעיקר בסגנון ההומור של הסטנדאפיסט, בצורת הדיבור שלו וכן בנושאים עליהם צוחק.

ככל שהסטנדאפיסט יהיה מותאם יותר לקהל שלכם, כך המופע יהיה מוצלח ומהנה יותר עבור קהל המשתתפים. יחד עם זאת, כדאי למצוא בדרן אליו יוכלו להתחבר מספר קהלים, על מנת לנסות להרחיב את קהל המוזמנים שלכם ולא להגבילו לקהל הבאים הקלאסי.

 

תמכרו יותר אומנות

אנשים נוטים לקנות יותר כאשר הם שמחים יותר. השילוב בין מופע סטנדאפ לבין תערוכה יכול, לכן, להיות השילוב המושלם. באי התערוכה ייהנו הן ממופע הבידור והן מהאומנות סביבם. בנוסף, מופע הסטנדאפ ירים להם את מצב הרוח.

מצב הרוח המרומם אשר יהיה להם בסוף המופע המבדר, יגרום להם קודם כל לראות את התערוכה שלכם בעין יפה ואוהדת יותר. בנוסף לכך, בשל מצב רוחם המרומם הם ייטו לקנות הרבה יותר ובצורה פזרנית יותר.

 

פשוט תגרמו לאנשים ליהנות

כשאתם עורכים תערוכה אתם פשוט רוצים לגרום לאנשים להנות מאומנות יפיפייה. אם כך, מדוע לא לשלב הומור ביחד עם התערוכה? סטנדאפיסט בתערוכה יהיה השילוב המושלם ויצור את חווית ההנאה האולטימטיבית. מי אמר שאומנות והומור לא יכולים ללכת יחד?

אין סיבה שלא. הסטנדאפיסטים ישמחו להופיע בתערוכות שלכם רק קחו בחשבון שאולי גם ימצאו שם איך לרדת עליכם ועל האומנות שלכם. קחו הכל בהומור ואהבה.

בהזמנת המופע תזכו לזמן מסוים של חוויה הומוריסטית ומהנה.

כמה שיותר מוקדם.. לא תרצו להזיז את התערוכה שלכם בגלל שאין לכם אומן אורח. סטנדאפיסטים נוטים להיות עסוקים ולכן חשוב לשריין כמה שיותר זמן מראש.

המחיר בין מופע למופע משתנה בהתאם לאומן אותו תבחרו להזמין. ככל שתבחרו בסטנדאפיסט מוכר יותר, כך תצטרכו להשקיע יותר כסף. בנוסף, המחיר ישתנה גם לפי אורך המופע אותו תבקשו – מופע ארוך יותר יעלה יותר.

אודות המחבר

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף בנושא